Toplam Kalite Yönetimi

” Rakipsiz Kalite, Yenilmez Hizmet “

Çevre Duyarlılığı

Sürdürülebilirlik ve çevre dostu uygulamalardaki kararlılığımızı vurgulayarak, geri dönüştürülebilir malzemelerin kullanımı, etkili atık yönetimi ve enerji tasarrufu gibi çevre dostu uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ambalaj Kalitesi

Sürekli ilerlemeyi temel bir prensip olarak benimseyerek, ulusal ve uluslararası standartlara, yasal düzenlemelere ve müşteri ihtiyaçlarına uygun güvenilir ürünler geliştirip üretiyoruz.

Çalışan Eğitimi

Çalışanlarımızın niteliklerini yükselterek, kalite, gıda ambalaj güvenliği ve teknik konularda eğitimlerle onları donatıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri isteklerini en iyi şekilde anlayıp karşılayarak, müşteri memnuniyetini sürekli artırıyoruz.

Kaliteli Malzemeler

Kaliteli üretim için kaliteli malzemeler ve hizmetlerin önemini kavrayarak, tedarikçilerimizin gelişimine destek sağlıyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Sosyal sorumluluk ilkelerini benimseyip, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın ve toplumun haklarını gözetiyoruz. Tüm faaliyetlerimizi, çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri ile birlikte koordine ediyoruz.

Ürün Güvenliği

Amacımız, esnek ambalaj sektöründe ürün kalitesi ve güvenliği açısından örnek bir kuruluş olmaktır. Kalite kontrol, son ürünlerin yüksek kalitede olmasını sağlamak için, hammadde girişinden başlayarak tüm üretim aşamalarında büyük bir titizlikle gerçekleştirilir.

Kalite Belgeleri ve Sertifikalar

Ürünlerimizin kalitesini ve güvenliğini belgeleyen ulusal ve uluslararası standartlara uygun kalite belgeleri ve sertifikalarımız mevcuttur.

Müşteri Referansları

Memnun müşterilerimizin referansları ve geri bildirimleri, ürün ve hizmet kalitemizin bir yansımasıdır. Sizlere sunduğumuz kalitenin somut örneklerini inceleyerek bizimle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ürün ve Hizmet Çeşitliliği

Sunduğumuz ürün ve hizmet yelpazemizi detaylı bir şekilde inceleyerek, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulabilirsiniz.

Kalite Kontrol Testleri

" Rakipsiz Kalite
Yenilmez Hizmet "