Reprodüksiyon Hizmetlerimiz

” Markanızı Canlandırın: Capcanlı, Kişiselleştirilmiş Ambalaj Çözümlerimizi Keşfedin”

Alanında uzman ekibimiz ve en güncel yazılımlarımızla, her türlü teknik ihtiyacınıza çözüm sunuyoruz. Web tabanlı merkezimiz aracılığıyla, tüm sorularınıza hızlı ve etkili bir şekilde yanıt veriyoruz.

kurumsal

Rotogravür Baskı

” Her Rulo İçin Baskı Mühendisliği “

Mükemmel baskılar için en iyi seçenek! Üretimimizde kullanılan 11 renkli Rotogravür Baskı Makineleri, baskı sanatına yepyeni bir vizyon sunuyor. En son teknoloji kameralarla donatılmış inspection sistemi sayesinde, hataları tespit ediyor, ürünlerinizi benzersiz bir şekilde etiketlemenize ve rakiplerinizi geride bırakmanıza olanak sağlıyor.

kurumsal

Laminasyon

” Dayanıklılığı Güçlendiriyor, Estetiği Yükseltiyoruz “

Laminasyon konusundaki uzmanlığımızla ürünlerinizi daha çekici ve dayanıklı hale getiriyoruz. Laminasyon işlemlerinde size özel çözümler sunuyoruz.

kurumsal

Dilme

” Kaliteli Baskı Rulo Filmleri ve Doluma Hazır Torbalar Sizi Bekliyor “

Fabrikamızda, baskılı film rulolarını dilme işlemlerinde, son teknolojiye sahip makineler ve lazer teknolojisi kullanıyoruz. Ürünlerinizi easy open veya ihtiyaca özel lazer micro perforasyon gibi yenilikçi çözümlerle donatıyor, hijyenik bir şekilde paketleyerek müşterilerinize güvenli ve sağlıklı bir şekilde ulaştırıyoruz. Ayrıca çalışanlarımızın sağlığını ve çalışma koşullarını iyileştirmek için son teknoloji handling cihazları kullanıyoruz.

kurumsal

Silindir Tesisi

” Hassas Üretim, Kusursuz Çözümler “

Rotogravür baskı silindirleri konusundaki liderliğimiz, müşterilerimize sadece üstün kalite değil, aynı zamanda esnek ve hızlı hizmet sunma kapasitemizi yansıtır. Tesisimiz, müşteri taleplerine hızla cevap verebilme yeteneğiyle tanınır ve projelerin zamanında teslim edilmesini sağlar.

kurumsal

Depolama

” Depolama Optimizasyonu ile Yüksek Verimlilik  “

Silindir depolama alanımız 3000 metrekarelik bir alana sahiptir.
Bu alanda yangın önlemleri alınmış ve güvenlik için
Sprinkler sistemi ile donatılmıştır.

" Esnek Ambalaj,
Sonsuz Olanaklar "